"Свято героїв", №19, упор. Монолатій І.
Код товару: 9789666686049
"Свято героїв", №19, упор. Монолатій І.
Код товару: 9789666686049
150.00 грн.
Поділитись:
  • facebook
  • telegram
  • viber
Опис

Ця книжка – унікальна мандрівка тисячолітнім чином українських героїв – від Святослава Хороброго і до захисників Донецького аеропорту – Кіборгів. Бо саме на конкретних прикладах патріотизму і звитяги наших героїв формується національна еліта сучасної України.

Найкращим закликом прочитати уважно упорядковані тут тексти і переглянути відеоматеріали будуть рядки Олександра Тисовського:
«Марна річ повторювати без упину, що любимо свій народ, свою батьківщину. Цю любов треба показувати ділом. Лише активна любов має справжню вартість у світі. Діло ж вимагає зусилля, праці, мудрости й самопожертви. Пласт – це не якась забава для гайнування часу, а справжній щирий і мудрий труд для добра нашої батьківщини. Як організм із клітин – так народ складається з одиниць. Отже, ні від кого іншого, лише від тих одиниць залежить сила, могутність народу і власної держави. Пізнаваймо докладно, що і якими способами придбав собі наш народ у давнині, що й чому згодом утратив, що міг здобути і чому не здобув, а тоді зрозуміємо, яка допомога йому потрібна – від мене, від Тебе, від нас усіх пластунів».
(Др Олександер Тисовський. Життя в Пласті. Посібник для українського пластового юнацтва. Вид. друге. Торонто – Дітройт: Молоде Життя, 1961).

Ви маєте запитання?
Дякуємо за Ваше запитання!
Ми якомога скоріше намагатимемося надати Вам відповідь.