Юзич Ю. "Пластовий характер Степана Бандери"
Код товару: 9789666685158
Юзич Ю. "Пластовий характер Степана Бандери"
Код товару: 9789666685158
150.00 грн.
Поділитись:
  • facebook
  • telegram
  • viber
Опис

У цій роботі Юрій Юзич на підставі спогадів сучасників та архівних документів висвітлює характер Степана Бандери, сформований на основі практикування у щоденному житті міжнародних скаутських принципів.

Усі вихованці Пласту першої половини XX сторіччя єдиним орієнтиром у своєму самовихованні мали Пластовий Закон. Основні діячі ОУН і УПА, що виростали в Пласті, дотримувались цього Лицарського Кодексу Пласту і в русі опору, і в концтаборах. Тому всі борці за самостійну та соборну Україну досі відчувають на собі виховний пластовий метод.

Це видання вперше за 100 років праці Пласту розкриває глибину суть кожної із 14-ти позицій Пластового Закону. І це не просто теорія, це свідчення очевидців, як цей виховний ідеал реалізувався на прикладі одного з найвидатніших вихованців українського скаутингу Степана Бандери, який до останнього свого подиху залишався пластуном. Але сьогодні кожен із нас може стати новим Бандерою - для цього передусім потрібно виплекати (чи як казав Бандера «сталити») в собі пластовий характер.

Книжка рекомендована пластовому юнацтву і виховникам Пласту, батькам пластунів і пластунок, приятелям і прихильникам пластового руху, активістам і лідерам українських партій та політичних рухів, усім, хто прагне зрозуміти, чим насправді є Пласт і ким насправді був С. Бандера.

Ви маєте запитання?
Дякуємо за Ваше запитання!
Ми якомога скоріше намагатимемося надати Вам відповідь.